Specjalista ds. szkoleń

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie szkoleń dla naszych klientów (w kraju i za granicą)
  • Samodzielne przygotowywanie się do kolejnych szkoleń
  • Uczestnictwo w szkoleniach rozszerzających kompetencje pracownika (w kraju i za granicą)
  • Stanowisko nie wymaga konieczności zamieszkania w tym samym mieście co biuro (oczekiwane miejsce zamieszkania to województwo śląskie lub małopolskie)

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe (telekomunikacja lub informatyka)
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów
  • Umiejętność szybkiego nabywania wiedzy
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • doświadczenie w pracy u operatora lub przeprowadzone szkolenia w dziedzinie systemów komórkowych

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej telekomunikacyjnej firmie szkoleniowej
  • Liczne szkolenia techniczne
  • Niezbędne wyposażenie do pracy (komputer, telefon i inne)
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Miłą atmosferę pracy w profesjonalnym i ambitnym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim poprzez aplikację na stronie internetowej lub na adres jobs@leliwa.com.

Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.